L1 Radio

07:00: Nieuws, weer, verkeer

L1 TV

10:00: Dagcarrousel

Volg ons ook via

  • Twitter
  • Facebook
  • Youtube
  • LinkedIN
  • L11
Header
L1mbo Top 10: Henk Hover

L1mbo Top 10

Eén keer per maand op zondag tussen 9:00 en 17:00 uur op ieder heel uur.

De eigen eigenwijze Limburgse hitlijst, samengesteld door een panel van deskundigen: John Hendrix, Chiel Laumen, Suzanne van Bree, Fred Honig, Peter Engelen, Koos Snijders, Wim Steinbusch, Hubert van Hoof, John Thoma, Peter van de Berg, André Bloemen, Oscar Hovens, Hubert Schunken-Geraets, Ruud Kleinen en Tom Doesborg.

Presentatie: Henk Hover

Archief:
De L1mbo Top 10 in 2014 >>

De L1mbo Top 10 in 2013 >>

De L1mbo Top 10 in 2012 >>

L1mbo Top 10 Jaarlijst 2014: Een muzikale terugblik

Het is een mooie traditie, terugblikken op het voorbije jaar. L1 Radio blikt ook in muzikaal opzicht terug op 2014 in de vorm van de jaarlijst van de L1mbo top 10.

Het panel van samenstellers is gevraagd om alle liedjes uit de L1mbo Top 10 nog eens goed onder de loep te nemen en een favoriete top 10 te maken.

Deze lijstjes zijn getotaliseerd en daaruit volgt de L1mbo Top 10 jaarlijst; De L1mbo top 50 van 2014.

Het dialectmuziekprogramma Plat-eweg zendt deze lijst uit tussen tweede kerstdag en oudejaarsavond, op 26, 29, 30 en 31 december tussen 19:00 en 20:00 uur.

Na twee uitzenddagen (26 en 29 december) is dit de stand van zaken:

50 Dyanne Sleijpen - Operahoes
49 Gé Reinders & Syb vd Ploeg - Laat ze maar Lullen
48 Ron van richting Roy - Vruikes
47 Jos Hol - De Waeg
46 Spik & Span - Drie Daag Vastelaovend
45 Roy Willems en DJ Fiasco - Sjtille verlange
44 Andy - Fees
43 Arno Adams - Wao
42 Gé Reinders en Gerard van Maasakkers - ’t Zuide(n)
41 Roel Backus - Droëm ow droeme
40 W Dreej - Hielemaol los
39 Bjorn & Mieke - Vastelaoveshart
38 Pinchitos Caliente - Quadro Vidas
37 Angelina - Diech bis mie leve

36 Dyanne Sleijpen - Ginne gentle gentleman
35 Joss - De reis van mien leave
34 W-Dreej - Hald og vas
33 Willeke Simons - Sjoone daag
32 Joyce van den Ham - Wie Gaer
31 Les Djinns - shadows
30 Fin de Siecle - Set free
29 Ivo Rosbeek en de Lotgenoten - Aan de andere kant (van de seconde)
28 Harold K. - Heppeneert
27 Paul van Loo & Ivo Rosbeek - Pelgrimsgebed
26 Twogether - 50/50
25 Ivo Rosbeek en de Lotgenoten - Euver de brögk (met rotte planken)
24 Diana Olierook - Orlando

Daarnaast werd de winnaar in de categorie Beste Groep/Duo/Trio met orkestband. dat werd W-Dreej Op 30 december zenden we tussen 19:00 en 20:00 uur weer een deel van de lijst uit.

Dan maken we ook bekend wie zich winnaar mag noemen in de categorie Beste Live-band.

Genomineerd zijn DeWolff, Limbo Project, Minsekinder, Peter Beeker & Ongenode Gaste en Rowwen Héze

L1mbo Top 10 Jaarlijst III
dinsdag 30 december 19:00-20:00 uur
Plat-eweg, L1 Radio

Laatste uitzending