L1 Radio

16:00: Nieuws, weer, verkeer

L1 TV

16:00: Goeiemiddag Limburg

Volg ons ook via

  • Twitter
  • Facebook
  • Hyves
  • Youtube
  • L11
  • RSS
Header

Zaterdag 27 februari

Zaterdag 27 februari praten we in het Cultuurcafé over de koe. Dat beest is namelijk het onderwerp van het nieuwe boek van bioloog en wetenschapshistoricus Bert Theunissen. Er valt een hoop te vertellen over de geschiedenis van de melkkoe, zeker in een tijd dat veel kinderen niet eens meer weten dat melk uit een koe kómt.
In datzelfde uur, van 13.00 tot 14.00, is Kelly God te gast. Ze studeerde in Maastricht bij Mya Besselink, haalde succes in Erfurt, zong de wereldpremière van een stuk van Philip Glass, en zingt zondag in het Parkstad Limburg Theater in haar thuisstad Heerlen de rol van Amalia in Verdi's opera 'Een gemaskerd bal'.

Live muziek komt van zangeres Linda Zijlmans. Zij presenteert zondag haar eerste cd'tje in het dialect met zelfgeschreven nummers én een duet met Lex Nelissen.

Tussen half één en één zijn er zoals altijd meningen over kunst. Recensente Ine Sijben bezocht de tentoonstelling Red Maze in Schunck in Heerlen, waar werk van de kunstenaar Donwood te zien is. Donwood kennen we van de albumhoezen die hij maakte voor de populaire band Radiohead.

En muziekkenner Theo Timp hoorde Opera Zuid Hänsel und Gretel uitvoeren en komt vertellen wat hij ervan vond.

Dat, en aandacht voor regionale geschiedenis, in het L1 Cultuurcafé. U bent van harte welkom voor een kop koffie en een kijkje in de keuken. Al vanaf 10.00 uur als u wilt, maar vanaf 13.00 uur is er live muziek.