L1nws

Wijlimburg.nl, economiezusje van L1 en FD

Sinds eind september maken ondernemers en andere ondernemende Limburgers massaal gebruik van het nieuwe Limburgse economieplatform Wijlimburg.nl. Met duizenden per dag worden de videofilms van vooral mkb-bedrijven bekeken en de berichten uit de Limburgse economiesamenleving gelezen. Naast de site is er een dagelijkse ultrakorte nieuwsbrief. Ook gaat Wijlimburg.nl discussiebijeenkomsten organiseren over economie-thema’s.

De site Wijlimburg.nl belicht de maatschappelijke actualiteit in Limburg vanuit een regionaal en economisch perspectief en levert daardoor een vernieuwende bijdrage aan de pluriformiteit van het media aanbod in Limburg. Met (bedrijfs)reportages via video, geschreven nieuwsberichten over Limburgse ondernemingen en mensen die bij bedrijven werken en nationaal en internationaal ondernemersnieuws. Belangrijk is dat elke dag er ook commentaar op het nieuws wordt gegeven, vooral door buitenstaanders. Af en toe neemt de redactie ook zelf standpunten in.

Ook nieuw voor Nederland is de Limburgse bedrijvengids, mede gestoeld op het idee van de succesvolle internet-encyclopedie Wikipedia. Via een digitaal aanmeldingsformulier kan ieder bedrijf zich aanmelden, zolang er maar een mini-cv van de ondernemer en het bedrijf op staat. De redactie waakt er over dat er geen pure reclame in de bedrijvengids komt.

De redactie van Wijlimburg bestaat uit vier personen, geleid door hoofdredacteur en initiatiefnemer Gerrie Coerts. Hij was eerder in Limburg werkzaam voor Het Financieele Dagblad en het NOS Journaal. Wijlimburg werkt nauw samen met L1 en Het Financieele Dagblad. Zowel op redactioneel als commercieel gebied.

Inmiddels hebben ook andere partijen aangehaakt op het initiatief, zoals de regionale ontwikkelingsmaatschappij NV Industriebank LIOF die een minderheidsaandeel in WijLimburg heeft genomen. Andere partijen werken nauw samen met Wijlimburg.nl, zoals de Kamer van Koophandel Limburg. Meerdere bedrijven hebben al advertentiecampagnes afgesloten bij dit nieuwe platform.

Meer weten over de interessante commerciële mogelijkheden die Wijlimburg.nl u te bieden heeft? Neem dan vrijblijvend contact op met L1 Reclame of kijk hier.

11 december 2009 10:18

Commercials op L1.NL

Mediaplayer L1.NL

Betalen voor het kijken naar een tv-serie of naar een gerichte korte commercial kijken? Die keuze biedt RTL haar kijkers sinds kort aan op haar website. Wat L1 betreft is betalen voor het bekijken van programma's of nieuws op haar website niet aan de orde, dit is juist haar publieke taakstelling. Om echter de succesvolle website L1.nl blijvend verder te kunnen uitbouwen en adverteerders bij de tijd passende reclamemogelijkheden te bieden, start L1.NL met het online tonen van streaming commercials voorafgaand aan nieuwsitems en programma's vanaf L1 WebTV.

Adverteerders kunnen hun korte commercial (max. 15 seconden) plaatsen voor gericht gekozen doelgroepprogramma's op L1 WebTV. Denk aan sport, het weer, L1mbourgeois, Plateweg en bijvoorbeeld carnaval. En om geïnteresseerden meteen naar uw organisatie te leiden plaatsen we naast de videoplayer uw halfbanner met een doorlink naar uw website.

Vraag uw accountmanager naar de mogelijkheden voor uw commercial in de videoplayers op L1.nl, bel 043 - 850 60 60 of mail reclame@L1.nl

14 mei 2008 14:57

L1 Golfdag op Golfhorst Horst-America

golf2009_003.JPG

Ook dit jaar werden er weer 70 gasten van L1 op de Golfhorst in Horst-America verwelkomd, op 14 september! Ondanks het wisselende weer was het een bijzonder gezellig golffeest.

Voor sommigen de eerste kennismaking met golf. Deze mensen deden mee aan de clinic en weer anderen die al vaker ergens als clinicer van golf hadden geproefd, konden zich inschrijven voor de masterclass. Veertig golfers gingen de 18-holesbaan in met als doel; een gezellige middag en zoveel mogelijk stablefort-punten halen!

Bekijk de foto's van de golfdag >>

Na bijna 5 uur golfen kwamen alle gasten weer bij elkaar in het clubhuis, waar alle birdies en eagles, missers en bijzondere gebeurtenissen besproken werden. In de vroege avond volgde de prijsuitreiking en daarna zat eenieder te genieten van een heerlijk diner. Ondanks het weer toch een zeer geslaagde L1 Golfdag en weer voor herhaling vatbaar in 2010!

Uitslag wedstrijd:
1. Eric v.d. Munckhof Golfhorst BV met 40 punten
2. Mart Engels Experience- it BV met 38 punten
3. Mat Janssen Sun Blinds met 37 punten

Beste Clinic-speler: Philippe Locht, HeemLoc BVBA
Beste Masterclass-speler : Wienand Wierts, Der Karnavalswierts
Longest Dames: Mary Closset-Pooters, Adviesbureau J. Closset
Longest Heren: Frank Giessen, Bouwbedrijf Zeetsen
Neary Dames: Corrie Berden, Seacon
Neary Heren: Huub Hanssen, Bohaco

15 september 2009 08:06

L1nws

L1nws